karafil halıyıkamalogosiyah

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası

Karanfil Halı Yıkama Fabrikası

ARNAVUTKÖY'ÜN EN PRESTİJLİ HALI YIKAMA FABRİKASI

ARNAVUTKÖY'ÜN EN PRESTİJLİ HALI YIKAMA FABRİKASI

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası

Arnavutköy Yunus Emre  Mahallesi Halı yıkama fabrikası olarak 2015 yılından bu yana ilk günki temizlikle birlikte hizmet vermekteyiz. Arnavutköy‘ün 38 Mahallesine hizmetimiz ve ücretsiz servis’imiz vardır. Yunus Emre  Mahallesi Karanfil Halı Yıkama olarak 3 İş günü içerisinde halılarınızı tertemiz ve tam kurulukta teslim etmekteyiz. Arnavutköy Anadolu Mahallesi bölgesinde lider firma olarak ekibimizle onur duyuyor ve tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hizmet sağlıyoruz.

Neden Halımızı Yıkatmalıyız?

Halılarımızı senede en az 2 defa yıkama ve dezenfektasyon hizmeti sağlanmalıdır. Günümüzde salgın hastalıkların yoğunluğu sebebiyle en çok temasta bulunduğumuz günlük hayatımızdaki objeler halılardır. Yaptığımız temizlik işlemiyle birlikte tüm mikroplardan arındırıp özel dezanfektasyon ürünümüzle birlikte her şeyden arındırıp sizlere teslim ediyoruz.

Halı Yıkama İşlemleri Nelerdir?

Halılarınız ücretsiz servisimiz ile birlikte tercih ettiğiniz günde verdiğiniz adresten teslim alınır. Halı yıkama fabrikamızda profesyonel Halı yıkama makineleri ile birlikte ıslatma işlemi sonra köpükleme, durulama, köpükleme ve tekrardan yıkama işlemine alınıp kurulatma makinasına devredilmektedir. Kurulama işlemleri yapıldıktan sonra dezenfektasyon işlemleri yapılıp paketleme işlemine devredilir. Ekibimiz tarafından güzelce hava almayacak şekilde paketlenip en kısa sürede adresinize teslim edilir.

Halı Yıkama
0
Müşteri
0
Ekip
0

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi Bölgesi Hizmetlerimiz

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi Koltuk Yıkama Hizmeti

Isparta Koltuk Yıkama

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi Battaniye Yıkama Hizmeti

Battaniye Yıkama

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi Yorgan Yıkama Hizmeti

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi Halı Kenarı Overlok Yıkama Hizmeti

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Yunus Emre Hizmet Bölgelerimiz