karafil halıyıkamalogosiyah

Arnavutköy Halı Yıkama Fabrikası - Hakkımızda

Karanfil Halı Yıkama Fabrikası

ARNAVUTKÖY'ÜN EN PRESTİJLİ HALI YIKAMA FABRİKASI

Biz Kimiz?

Karanfil Arnavutköy Halı Yıkama, İstanbul’da 2015 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş ve firmamız aynı yıl içersinde halı yıkama konusundan faaliyete başlamıştır. 2015 yılından bu yana sektöründe uzmanlığını kalitesiyle harmanlayan firmamız 2000 metrekare kapalı alanda teknolojinin en son ürünü makine parkuru ve konusunda uzman personeli ile hizmet sektöründe önemli bir yere sahip olan Halı Yıkama hizmetlerini geliştirerek devam etmektedir.

İstanbul’da yaygın hizmet ağına sahip olan firmayız ve kalitesini hizmet kalitesi ile tescillemiştir onaylamıştır. Almış olduğumuz geri dönüşleri titizlikle inceleyen firmamız verdiğin en yüksek kalite hizmetiyle her zaman siz müşterilerimizin yanında olacaktır.

Halı Yıkama
0
Müşteri
0
Ekip
0

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yaygın Servis Ağımız

Arnavutköy bölgesinde Karanfil Halı Yıkama Fabrikası olarak tam tamına 10 yıl’ı aşkındır hizmet vermekteyiz. 14 Kişilik Ekimiz ile fabrikamızda tüm ürünlerinizi, ürünümüz gibi titizlikle birlikte yıkama ve bakımını yapıp en kısa sürede yaygın ekibimiz ile ÜCRETSİZ servis hizmetimizle sizlere ulaştırmaktayız. Arnavutköy bölgesinin tüm mahallelerine aynı gün servis hizmeti sağlamaktayız.

Profesyonel ve Kurumsal Ekibimiz

Arnavutköy bölgesinde Karanfil Halı Yıkama Fabrikası olarak Ekibimiz alanında uzman ve gerekli tüm sertifikasyonlara sahiptir. 14 Kişilik Ekimiz Sizin için tüm gücüyle çalışıyor ve oryantasyon eğitimleriyle hizmet kalitesini arttırmak için aylık olarak eğitim almaktadır. Arnavutköy bölgesinin tüm mahallelerine aynı gün servis hizmeti sağlamaktayız.

İletişim

Telefon:  +90 542 710 10 14

Mail: info@arnavutkoy-haliyikama.com

Adres: Arnavutköy / İstanbul

Hizmetlerimiz

Arnavutköy Halı Yıkama Hizmeti

Arnavutköy Koltuk Yıkama Hizmeti

Isparta Koltuk Yıkama

Arnavutköy Battaniye Yıkama Hizmeti

Battaniye Yıkama

Arnavutköy Yorgan Yıkama Hizmeti

Arnavutköy Halı Kenarı Overlok Yıkama Hizmeti

Arnavutköy Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Başakşehir Bölgesi

Sultangazi Bölgesi

Kayaşehir Bölgesi

Kalitenin Adresi

Başlık metninizi buraya ekleyin